OPOWIEDZ MI SWOJĄ HISTORIĘ

AKTUALNOŚCI

O MNIE

AKTYWNY MARKETING

Nazywam się Krzysztof Kowalczyk i opowiadam historie.

Czy w marketingu jest miejsce na opowieść? Znasz historię Ernesta Hemingwaya? Siedział z kumplami w kawiarni i z nudów założyli się o 10 dolarów o to, kto z nich napisze najbardziej emocjonującą historię w sześciu słowach. Pomyśl, tylko sześć słów! To nie było łatwe zadanie, ale oni próbowali. Kiedy porównali swoje opowieści Hemingway wygrał. Przeczytałem co napisał i pomyślałem sobie, jak wiele treści można zawrzeć w krótkiej formie. A gdyby wykorzystać dwadzieścia słów, a pięćdziesiąt? W marketingu im krócej tym lepiej, ale im krócej tym trudniej. Chcesz się dowiedzieć co napisał Hemingway i jak storytelling może pomóc w twoim biznesie? Porozmawiajmy.

Krzysztof Kowalczyk
email: kontakt@activedays.pl
tel. 509214048

MARKETING – STORYTELLING

Jak rozumiem aktywny marketing? Przez  budowanie opowieści o Tobie, twojej firmie, twoim produkcie. Jak działa taka historia np. w networkingu? Sprawdź sam kliknij wideo poniżej.

Towarzyszę w tworzeniu Twojej opowieści od początku. Kiedy zastanawiasz się komu zaoferować swoje produkty, jak znaleźć klientów, wtedy zjawiam się  by wesprzeć Cię w przygotowaniu planu marketingowego, który odpowie na pytanie: kto jest moim klientem? Jaką wartość chcę mu zaoferować? Jak go znaleźć i jak do niego/niej dotrzeć? To ważne pytania bez których nie ruszysz dalej. Kiedy wiesz już komu – istotne jest jak to zrobisz. Pomagam stworzyć opowieść angażującą słuchacza, o tym dlaczego jesteś wyjątkowy! Historię której przesłanie pomoże klientowi odpowiedzieć na pytanie czy jesteś dla niego najlepszym rozwiązaniem.

W zalewie przeciętności wygrywają firmy które potrafią opowiadać ciekawe historie.

Dla mnie  marketing aktywny to marketing uważny, to storytelling 360° który skupia się na poznaniu klienta, jego motywacji do działania, szczegółowej analizie jego sytuacji, kłopotów z którymi się zmaga, by przygotować dla niego najlepsze rozwiązanie, które uwzględnia cele które klient chce zrealizować i środki którymi dysponuje.

Jeśli masz kłopot z prowadzeniem skutecznych działań marketingowo – reklamowych bo masz trudność z:

 • tworzeniem lub realizacją

  planów marketingowych

 • opracowaniem i wdrażaniem

  skutecznych kampanii reklamowych

 • budowaniem

  spójnego marketingowo wizerunku firmy

To jest pole do wspólnej pracy

TWORZĘ PLANY MARKETINGOWE

Buduję je w oparciu o marketingową analizę firmy, otoczenia w którym działa, profilu klienta, działań konkurencji i innych narzędzi które pozwalają stworzyć ścieżkę działań prowadzących do założonego celu. Współpraca może dotyczyć stworzenia samego planu lub też jego realizacji .

PRZYGOTOWUJĘ KAMPANIE MARKETINGOWE

Skupiam się na działaniach z obszaru BTL (reklama poza tv) opracowując kampanie w internecie oraz w realu.

 • storytelling – buduję narrację marketingową wykorzystującą twoje zasoby do zbudowania opowieści jakie  wartości oferujesz klientom i jaki wizerunek chcesz im pokazać, do wzmocnienia tej opowieści wykorzystuję:
 • materiały poligraficzne – ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi, foldery, teczki ofertowe itp.,
 • strony www
 • artykuły reklamowe – art. piśmiennicze, ceramika, tekstylia, słodycze, elektronika, narzędzia itp.

ARTYKUŁY PROMOCYJNE

SZKOLENIA

Jak rozumiem aktywną sprzedaż? Najlepiej będzie jeśli przeczytasz

Najważniejsza umiejętność handlowca
Aktywna sprzedaż to uważne słuchanie, rozumienie i komunikacja z klientem. Klienci nie cierpią kiedy im się sprzedaje ale za to uwielbiają kupować więc wszystko czego potrzebujesz to uważność, dobre przygotowanie, słuchanie klienta i historia która go zainteresuje

Jeśli chcesz coś zmienić w obszarze własnej sprzedaży bo masz kłopot z:

 • pozyskiwaniem nowych klientów
 • utrzymaniem dotychczasowych klientów
 • realizacją planów sprzedażowych
 • zarządzaniem zespołami handlowymi
 • niską efektywnością działań marketingowych

To mamy o czym rozmawiać:

KOMPETENCJE HANDLOWE

najczęściej pracuję nad tym jak kontrolować proces handlowy za pomocą pytań, jak pozyskiwać potrzebne informacje od klienta, jak badać potencjał zakupowy, tworzyć historię dzięki którym klient uwierzy w nasz produkt.

Program Aktywnej Sprzedaży – opis metody

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE:

szkolę jak  tworzyć strategie sprzedażowe, stawiać cele, wyznaczać aktywności i je monitorować, jak prowadzić coaching kompetencji handlowych, zarządzać zmianą.

STRATEGIE MARKETINGOWE:

storytelling w marketingu – jak opowieścią budować wizerunek na rynku,
od pomysłu do wprowadzenia produktu na rynek, od czego zacząć jak zrobić analizę rynku, segmentację i dobrać odpowiednią strategię marketingową

KONTAKT

Dane firmy:
ACTIVE DAYS.PL
Krzysztof Kowalczyk
ul. Rzeczna 11
76-251 Kobylnica

Linkedin

Krzysztof Kowalczyk
email: kontakt@activedays.pl
tel. 509214048

zajrzyj na mojego bloga o storytellingu:

OPOWIEDZMISWOJAHISTORIE.COM.PL