Co jest dla mnie miernikiem sukcesu:

  • Zaangażowanie klienta w tworzone historie.
  • Emocje, które wywołujemy u ludzi.
  • Treści, które przyciągają nowych klientów.

Kluczowe kompetencje, technologie, umiejętności.

Pracuję według kwadratu meta opowieści, który pozwala na głębokie zrozumienie Ciebie i Twojego klienta.  Nasza praca to suma zaangażowania mojego i twojego zespołu. Korzystam z narzędzi Business Model Canvas do analizy marketingowej i Desing Thinking do szukania rozwiązań.  Ty znasz się na swoim produkcie i swojej branży. Ja znam się na opowiadaniu historii. Nasz wspólna praca to proces. Dzięki temu tworzymy więcej niż włożyliśmy.

Kieruję się kilkoma prostymi wartościami:

  • Kreatywność – tworzenie czegoś nowego i wartościowego dla Ciebie.
  • Odwaga – szukam nowych dróg, nowych pomysłów tam gdzie jeszcze nikt nie był.
  • Emocje – tworzę z nich opowieści.
  • Prostota – mniej znaczy więcej.
  • Przygoda – zabieram Cię w podróż w nieznane.

Łączę sprzedaż z marketingiem i robię to już od 30 lat… Wow kiedy to zleciało?

Zaczynałem jako przedstawiciel handlowy dla firm z branży FMCG. Do dziś pamiętam emocje, kiedy odbierałem moje pierwsze służbowe cinquecento, które dostałem pracując w Gillette…

Kilka lat później tworzyłem od zera dział handlowy dla firmy Dakar z branży opakowaniowej. Zarządzałem nim 10 lat i najwięcej frajdy sprawiało mi wytyczanie nowych ścieżek w marketingu i sprzedaży.

Mam kilkuletnie doświadczenie współpracy jako trener sprzedaży w amerykańskiej firmie szkoleniowej Sandler Training, dla której prowadziłem szkolenia handlowe wg metody Sandler Salling System i szkolenia dla menedżerów sprzedaży.

W tak zwanym międzyczasie prowadzę od 10 lat własną firmę marketingowo – szkoleniową ACTIVE DAYS.PL, w której pomagam tworzyć marketing i sprzedaż przez storytelling 360°.

Pomagam tworzyć opowieści, jako element narracji marketingowej i sprzedażowej. Szkolę handlowców wg autorskiej metody Aktywnej Sprzedaży, która czerpie garściami z opowieści.

Mam doświadczenie ok. 1000 godzin szkoleń i coachingów.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku zarządzanie i marketing. Ukończyłem Akademię Coachingu Biznesowego wg standardów ICF organizowaną przez Agencję Rozwoju Pomorza w Gdańsku.

W wolnym czasie prowadzę tematyczne spacery po Gdańsku i moich ulubionych dzielnicach: Biskupiej Górce i Dolnym Mieście, opowiadając o ich tajemnicach.